Poradna Brtnice

Provozuji poradnu pro děti s ohroženým vývojem a klienty s narušenou komunikační schopností. Při práci s klienty využívám přístupy Bobath terapie a JIAS terapie, zaměřuji se na narušenou komunikační schopnost v celé její šíři. Pracuji s dětmi s poruchami autistického spektra, s dětmi se sluchovým, mentálním, tělesným nebo kombinovaným postižením.

Pro práci s klienty je poradna vybavena celou řadou manipulačních a didaktických pomůcek. Samozřejmostí je koutek pro hru na zemi, který je určen pro hravé aktivity s menšími nebo neposednými dětmi, které ještě nezvládají pracovat cíleně u stolu. 

Budova radnice, nám. Svobody 379, Brtnice


Reference

Paní Grznárovou mohu velmi doporučit. Syn chodí na online logopedii. Žijeme v zahraničí (velký časový posun taky není problém) a i když doma mluvíme pouze česky, měl problém správně vyslovovat. Logopedii má něco přes 4 měsíce a za tu dobu umí v, l, dě, tě, ně, č, š, ž a r. Spolupráce s paní Grznárovou je velmi příjemná a bezproblémová. Jsem ráda, že jsme si vybrali právě ji.

Kateřina Marková

Za nás mohu vřele doporučit. Profesionální přístup + dcera se na konzultace hrůzně těší a i domácí cvičení jí hodně baví, zlepšení bylo také patrné hrozně brzy :) Paní Naďa to umí podat zábavnou formou pro děti a nám rodičům prakticky vše shrne a sepíše do emailu. Pro nás online konzultace lepší než osobní. I když je to pro paní Naďu náročnější neb přes webku nevidí tak dobře do úst a i přesto jí nic neunikne. Za nás paráda, nemám, co bych vytkla :)

Lucie Tvrz

Úžasný profesionál s krásným lidským přístupem. Je to opravdu člověk na správném místě. Našeho prcka si získala hned po prvním setkání. Kdykoli se doma řekne " jedeme za tetou Naďou", už běží do auta, celý nadšený. Obdivuji její energii, kterou našemu dítěti věnuje ve snaze ho rozmluvit. A výsledky jsou také vidět. Jsme neskutečně rádi, že jsme měli to štěstí a paní Grznárová nám byla doporučena a my mohli našeho prcka svěřit právě jí.

Eva Servítová

Vytvořte si webové stránky zdarma!